İlham Əliyev Matviyenkonu qəbul etdi15:07 17.03.2025 | Baxış sayı: 10094 Prezident İlham Əliyev Rusiya Federal Məclisi Federasiya Şurasının sədrinin rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyətini qəbul edib. Bakıvaxtı.az xəbər verir ki, bu barədə Prezidentin Mətbuat Xidməti məlumat yayıb. Twitter
Bölmənin digər xəbərləri19 Mart 2025 QMİ həcc ziyarətinə getmək istəyən vətəndaşlara müraciət edib 19 Mart 2025 Maliyyə Nazirliyində geniş kollegiya iclası keçirildi 19 Mart 2025 Putin Trampın təklifini qəbul etdi 19 Mart 2025 DİQQƏT! Hava kəskin dəyişir, temperatur 18 dərəcə enəcək 19 Mart 2025 Mövqelərimiz atəşə tutulmaqda davam edir 19 Mart 2025 İmamoğlu saxlanıldı 17 Mart 2025 İcma BƏYANAT YAYDI 17 Mart 2025 Almaniya Prezidenti Frank-Valter Ştaynmayer Bakıya gəlir 14 Mart 2025 Əli Əsədov parlamentdə hesabat verir 12 Mart 2025 Ermənistanın müharibə hazırlığı: İndi xalqa necə izah edəcəklər ki.. 10 Mart 2025 Dövlət Turizm Agentliyinin əməkdaşı həbs olundu 10 Mart 2025 Bu təqaüdlər də artırıldı 07 Mart 2025 Kiyevdən Vaşinqtona SƏRT MESAJ - Üzr istəməyəcəyik! 07 Mart 2025 Mehriban Əliyeva qızları ilə Gəncədə 04 Mart 2025 Prezident 3 şirkətin rəhbərlərini qəbul etdi 04 Mart 2025 Tramp Ukraynaya hərbi yardımı dayandırdı 03 Mart 2025 MÜTDA-dan 8 martla bağlı ÇAĞIRIŞ 03 Mart 2025 Ərdoğan Azərbaycana gəlir 26 Fevral 2025 33 ildir Xocalı faciəsinin qurbanları anılır 26 Fevral 2025 Prezident və xanımı “Ana harayı” abidəsini ziyarət etdi