Şirvan suvarma kanalının təməli qoyulub 16:04 17.04.2024 | Baxış sayı: 27295 zərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev aprelin 16-da Hacıqabul rayonunda yenidən qurulacaq Şirvan suvarma kanalının təməlini qoyub və çıxış edib. Bu barədə AZƏRTAC məlumat yayıb. Twitter
Bölmənin digər xəbərləri20 Fevral 2025 Ümumi orta təhsil bazasında kolleclərə tələbə qəbulu elan edildi 07 Fevral 2025 Samir Rəhimov: "Əfv Komissiyası iclası gələn həftə olacaq" 06 Yanvar 2025 “Ajiotaj yaratmaq lazım deyil” - Tokayev 27 Dekabr 2024 Azərbaycanda xüsusi karantin rejiminin müddəti uzadıldı 15 Noyabr 2024 Prezident SƏRƏNCAM İMZALADI 14 Noyabr 2024 Heydər Əliyev Fondunun nəşri təqdim olundu 01 Dekabr 2023 Mediasiya - mübahisələrin, anlaşılmazlıqların məhkəməyə qədərki həll yolu 24 Noyabr 2023 8 rayonun inzibati ərazi bölgüsündə qismən dəyişiklik ediləcək 23 Noyabr 2023 Ağacəkmə aksiyası və balıq buraxılışı tədbiri keçirilib - Fotolar 23 Noyabr 2023 Ayın 25-dək şəxsi avtomobildən istifadə etməyin - Bakı sakinlərinə xəbərdarlıq 23 Noyabr 2023 Yeni Yaşma kəndinin həll ediləcək köhnə problemləri -Foto 28 Oktyabr 2023 Xocalı məktəbinin direktoru ilə bağlı cinayət işi başlandı 20 Oktyabr 2023 Şuşaya köç tarixi açıqlandı 17 Oktyabr 2023 Azərbaycanda qızılca və məxmərək infeksiyalarına yoluxma halı qeydə alınıb? 02 Sentyabr 2023 Bakıda yol qəzası - Sıxlıq yaranıb 29 Avqust 2023 Nazirliyin keçmiş idarə rəisi həbs edilib 30 İyul 2023 Fövqəladə Hallar Nazirliyi metroda təlim keçirdi - Video 23 İyun 2023 Vilayət Eyvazovdan yeni təyinat 04 İyun 2023 Kamaləddin Qafarov: ““Əsrin müqaviləsi” ölkədə vəziyyəti kökündən dəyişdi” 30 Mart 2023 31 mart- tarixin qara səhifəsi